• Emre Ata Wix Expert

Ako vytvoriť webové stránky pre údržbu a servis?

Ako vytvoriť webové stránky pre údržbu a servis?


S Wix, viac ako 131 miliónov ľudí na celom svete vykonávať svoje podnikanie na internete. Wix ponúka užívateľom možnosť vytvoriť SEO-priateľské webové stránky v najrýchlejší a najpraktickejší spôsob. Môžete poskytovať údržbu alebo servis pre ktorýkoľvek sektor a potrebujete webovú stránku. Ako teda môžem získať webové stránky v službe Google, ktoré nájdete na prvých stránkach? V tomto článku sa budeme zaoberať touto otázkou. Naučte sa nastaviť webovú stránku pre údržbu alebo servis. Všimnite si prosím, že nemusíte poznať kódovanie na vytvorenie svojej webovej stránky s Wix, môžete nastaviť svoje webové stránky, pretože vytvára sociálne médiá účet s drag and drop metódou. Svoje účty sociálnych médií môžete jednoducho integrovať na svoje webové stránky. Webová stránka ako na obraz a video rozprávanie. Vytvorte si vlastnú webovú stránku.Ako vytvoriť webové stránky pre údržbu a servis?Tu sú niektoré sektory, kde môžete vytvárať webové stránky pre údržbu alebo servis s Wix;

Webstránka pre stavebnú firmu

Webová stránka pre Carpenter

Webstránka pre sklársku spoločnosť

Webstránka pre podlahové práce

Webstránka pre garáž

Webová stránka pre lodnú spoločnosť

Webové stránky pre domáce zlepšenie

Webová stránka pre opravára

Webová stránka pre super špeditérsku spoločnosť

Webová stránka pre inštalatéra

Webové stránky pre upratovacie služby

Webová stránka na umývanie a čistenie kobercov

Webová stránka pre zámočníkov

Webová stránka spoločnosti Čistenie

Webové stránky pre chemické čistenie

Domáce dekorácie firemné webové stránky

Webstránka pre službu umývania áut

Webové stránky pre autoopravovňu


Môžete ľahko vytvoriť webovú stránku pre akúkoľvek údržbu a služby iné ako tieto sektory. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť webovú stránku s Wix ADI (Wix umelý dizajn inteligencie) alebo upraviť Wix je pripravený webové stránky šablóny. Wix vám ponúka možnosť vytvárať webové stránky s 2 možnosťami pre vašich vážených používateľov.


Naučme sa to krok za krokom.


1. Wix ADI (Wix umelý dizajn inteligencie) na vytvorenie webovej stránky údržby a servisu.Po 30 sekundách predplatiteľa Wix, keď vyberiete Wix ADI s inštaláciou webovej stránky, systém Wix vás požiada o informácie. Tieto informácie musíte napísať podľa požiadaviek. Potom môžete vytvoriť svoje webové stránky stlačením jediného tlačidla. Môžete sa stať účastníkom Wix kliknutím tu.


Príklad inštalácie webovej stránky;


Áno, automaticky sme vytvorili našu webovú stránku s Wix ADI.2. Vytvorte pripravenú webovú stránku s editorom Wix


Pomocou editora Wix Editor môžete preložiť hotové šablóny webových stránok vytvorených tímom dizajnov webových stránok Wix do cieľového jazyka krajiny v priebehu niekoľkých minút. Môžete mať stránku na Google tým, že vaše webové stránky SEO nastavenia krok za krokom.


Napríklad inštalácia inštalačnej webovej stránky;


Vytvorenie webovej stránky údržby a servisu s Wixom je veľmi jednoduché.


Ak chcete, aby sa vaše webové stránky a firmy nachádzali na prvých stránkach spoločnosti Google, dôrazne odporúčame vytvoriť obchodný register spoločnosti Google. Týmto spôsobom sa vaše webové stránky zobrazia na prvej stránke v miestnych vyhľadávaniach Google. Ak chcete zaregistrovať svoju firmu v službe Google, kliknite tu.


Urobiť SEO nastavenia pre webové stránky, ktoré ste vytvorili pomocou Wix je pomerne jednoduché. S Wix SEO sprievodca, po vytvorení webových stránok, môžete vidieť všetky vaše nedostatky tým, že robí trochu skenovanie. V poslednom kroku môžete svoju webovú stránku odoslať spoločnosti Google.


Ceny webových stránok


Môžete použiť 2-ročné, 1-ročné alebo mesačné možnosti platby na vlastné webové stránky Wix. Po vytvorení webovej lokality musíte mať doménu. Ak urobíte ročnú platbu, systém Wix vám poskytne 1 rok voľnej domény. Voucher Google AdWords v hodnote 100 USD je opäť darčekom pre vás. Upozorňujeme, že pri kúpe prémiového balíka Wix máte nárok na 14-dňovú skúšobnú dobu. Do 14 dní môžete platbu kedykoľvek vybrať.

Ak sa chcete prihlásiť na odber Wix za 30 sekúnd, kliknite sem. Alebo môžete kliknúť na obrázok.

  • Best website builder Facebook Icon
  • Best website builder Google+ Icon
  • Best website builder YouTube  Icon
  • Best website builder Twitter Icon
  • Best website builder LinkedIn
  • Instagram best website builder
  • Best website builder Pinterest Icon

Wix trainer and webmaster certified website expert, you should send us an email to receive support from Emre Ata.

BEST WEBSITE BUILDER

San Francisco, California | habermarktr@gmail.com |1-415-358-0857 |  1-415-358-0884 | 500 Terry Francois Blvd., 6th Floor, San Francisco, CA 94158 United States 

© 2017- 2020 by www.bestwebsitebuilder.org  Proudly created with Wix ( Author and Design Emre Ata )