• Emre Ata Wix Expert

Kā izveidot tīmekļa vietni soli pa solim

Kā izveidot tīmekļa vietni soli pa solim


Labākais mājas lapas veidotājs


Vai jums ir nepieciešams izveidot tīmekļa vietni?


Kā izveidot tīmekļa vietni? Ja jums ir nepieciešama arī tīmekļa vietne dažādiem mērķiem, piemēram, mūzikai, biznesam, fotogrāfijai, dizainerim, tiešsaistes veikalam, pārtikai, restorāniem, pasākumiem, naktsmītnēm, biznesa vēstules tīmekļa vietnes veidnēm, piemēram, portfelim, atsākšanai vai CV, labsajūtai un skaistumam, blogošanai un citi veidi, kāpēc ne sākt to izveidot? Tīmekļa vietnes pārskats, e-komercijas tīmekļa vietnes veidotājs


Kas ir Wix?


Wix ir tīmekļa vietnes veidotājs, kas apkalpo miljoniem cilvēku no visas pasaules. Wix. com piedāvā funkcijas, ko neviena cita vietnes veidotāja nedara. Mēs vēlamies, lai jūs iegūtu profesionālas vietnes tikai dažu minūšu laikā bez jebkādām dizaina vai kodēšanas iemaņām bez maksas!Kā izveidot tīmekļa vietni soli pa solim


KĀ LIETOT WIX?Kā izveidot tīmekļa vietni soli pa solim


Skatīsimies, kā izmantot Wix, lai izveidotu tīmekļa vietni.

Lai iestatītu tīmekļa lapu, ir nepieciešamas dažas vienkāršas darbības:


1. solis.


Izveidojiet savu Wix kontu.

Jūs varat piereģistrēties Wix bez maksas tieši uz priekšu! Pierakstoties izmantojiet e-pastu, kas vienmēr ir sasniedzams. Izveidojiet spēcīgu un drošu paroli. Šo darbu var veikt tikai dažu minūšu laikā.


2. solis.


Izvēlieties “Sākt tagad” un meklējiet sev vēlamo veidni.

Kreisajā pusē jūs varat redzēt kategorijas, varat izmantot šo rīku, lai atrastu vispiemērotāko veidni jūsu vietnei.


3. solis

Pēc atlases izdarīšanas noklikšķiniet uz “Rediģēt” un veiciet vajadzīgos izdevumus. Pievienojiet vai dzēsiet visus attēlus, veiciet izmaiņas fonā, pievienojiet augstas izšķirtspējas videoklipus, izmantojiet 3D efektus, izmantojiet HTML kodu, ja vēlaties.


Nomainiet tekstu ar savu saturu.


4. solis.


Kā nākamo soli, iegūstiet savu domēna saiti. Jums ir dažādas iespējas.

Varat arī iegādāties Wix Premium dalību, lai iegūtu vairāk skaistu un viegli lietojamu funkciju.
Kādas ir Wix funkcijas?


Jūsu lietošanai mums ir simtiem profesionālu un acu satverošu veidņu

Mūsu dizaina redaktors ir viegli lietojams

Jūs varat izveidot savu profesionālo e-pasta adresi ar G Suite pakalpojumu. Un ar šo soli jūs varat parādīt savu profesionalitāti saviem klientiem.


Ar Eventbrite lietojumprogrammas palīdzību iespējams paziņot par iespējamiem notikumiem.

Jūs varat sekot līdzi vietnes apmeklētāju skaitam

Izmantojot ShoutOut e-pasta pakalpojumu, jūs varat saņemt savus klientus par jaunatklātiem produktiem vai jauniem pakalpojumiem.

Mūsu klienti nekad neizvēlas nevienu citu tīmekļa vietnes veidotāju, kad viņi izmēģinās Wix. Tātad, iegūstiet rokas uz darbu un izveidojiet savas radošās tīmekļa lapas ar Wix!


Ko mums vajadzētu apskatīt, nosakot domēna nosaukumu?


* Domēna nosaukumam jābūt nosaukumam, kas attiecas uz jūsu vietnes sektoru.


* Domēna nosaukumā (-, +) šādas atzīmes nedrīkst būt.


Es vēlos sniegt piemēru;


www. xx-website-builder.org (tas ir nepareizi)


www. bestwebsitebuilder.org (Šī ir pareizā izvēle)


Ja vēlaties izveidot personisku tīmekļa vietni, būtu saprātīgāk iegādāties domēna vārdu, kur mākslinieks, ārsts vai mūziķis ir jūsu vārds un uzvārds.


Es vēlos sniegt piemēru


 www. emreata.com


Ja jūsu vietne ir saistīta ar jebkuru nozari, noteikti iegādājieties to domēna nosaukumā, kas attiecas uz jūsu sektoru.


Es vēlos sniegt piemēru;


Lūdzu, ņemiet šo tīmekļa vietni, piemēram, www.bestwebsitebuilder.org. Kāda ir šīs vietnes nozīme? '' Mājas lapas veidotājs '' Un apskatiet domēna nosaukumu.


www. bestwebsitebuilder.org


Domēna nosaukumā ir atslēgvārds “tīmekļa vietnes veidotājs”.


Šāda domēna meklēšana ietekmēs jūsu vietnes rangu Google un citās meklētājprogrammās. Kad lietotājs meklē Google, viņi biežāk uzticas vietnei, kurā atrodas attiecīgais nozares nosaukums.


Tas nozīmē, ka jums ir jāidentificē vietnes domēna vārds saskaņā ar šiem noteikumiem.


* Vēl viens svarīgs punkts. Jūsu vietnes domēnam jābūt pēc iespējas īsākam. Nepērciet pārāk ilgi domēna vārdus. Jūsu domēna vārds var būt zīmols. Svarīgi ir tīmekļa vietnes saturs. Mēs izskatīsim šo jautājumu detalizēti kā “tīmekļa vietnes saturu un SEO draudzīgu tīmekļa vietnes rakstu”.


Tagad dodieties uz 3. soli ar jūsu atļauju.


1. solis


Šajā solī ir jāizvēlas vispiemērotākā tīmekļa vietnes veidotāja platforma. Es iesaku jums personīgi izmantot Wix. Jo visā pasaulē katru minūti tūkstošiem cilvēku parakstās uz Wix. Wix tīmekļa vietņu veidnes ir radījuši pasaulē talantīgākie tīmekļa vietņu dizaineri. Wix tīmekļa veidnes ir pilnīgi Google un SEO draudzīgas. Un, izmantojot tīmekļa vietnes veidotāju, jūs varat viegli izveidot savu vietni. Wix ADI (Wix mākslīgā intelekta) lietojumprogramma, ko nesen izstrādāja Wix inženieri, ir lielisks instruments.


Jūs varat abonēt Wix, noklikšķinot šeit vai noklikšķinot uz attēliem, kas sākas tagad.


Kā izveidot tīmekļa vietni

Bet, ja jūs joprojām vēlaties izmēģināt metodes, ko esmu jums pastāstījis ar citas tīmekļa vietnes veidotāju, tā ir jūsu izvēle.


Jā, ja esat izvēlējies tīmekļa vietnes veidotāju, iesakām 4. soli


3. solis


Katrai tīmekļa vietnei vissvarīgākais ir tīmekļa vietnes domēna vārds. Mums ir jāizvēlas domēna nosaukums, ko Google un citas meklētājprogrammas iegūst.


1. solis


Jums vajadzētu izlemt, par ko ir jūsu tīmekļa vietne. Tā kā mums ir jāizveido visa jūsu vietnes apakšstruktūra tādā veidā, kas atbilst jūsu norādītajai nozarei. Kāds ir jūsu vietnes mērķis? Vai jūs to norādījāt? Tad mēs esam gatavi 2. solim!


Tagad mēs sākam izveidot tīmekļa vietni!


Izveidojiet emuārus, kurus varat pilnībā pielāgot pēc saviem ieskatiem.

Veiciniet savu sociālo mediju kontus ar tīkla joslu, kurā varat iekļaut savu tīmekļa lapu un iegūt iespēju uzvarēt sekotājus.

Izmantojot SEO Wizard, ļaujiet viegli atrast jūsu tīmekļa lapu meklētājprogrammā, izmantojot atbilstošu meklēšanas saturu un atslēgvārdu frāzes.

Izveidojiet pievilcīgu mobilo lietotni savam virtuālajam veikalam un veikalam

Ir iespēja pārvaldīt apmeklētājus, klientus, locekļus no vienas vietas.

Informējiet savus pakalpojumus par savu ceļojumu, izveidojot skaistus satura e-pasta ziņojumus.

Ja vēlaties iegūt daudz vairāk un daudz skaistāku, praktisku funkciju, maksājiet vienkāršu, bez komisijas maksas ar PayPal, kredītkaršu skaidras naudas iespējām.

Veiciniet vietni ar Eventbrite un iegūstiet vairāk apmeklētāju, daloties savās aktivitātēs sociālajos medijos (Google, Facebook uc).

Wix.com palīdz jums ar 7/24 atbalstu. Izmantojot atbalsta videoklipus, tas parāda vieglu veidu, kā pakāpeniski atvērt tīmekļa lapu.

Tagad atnāciet uz Wix.com ar labāko mājas lapas veidotāju, un jums ir labas kvalitātes un skaisti izstrādāta mājas lapa.


1. Kādu sektoru jūs izveidotu? Vai tā ir jūsu personīgā mājas lapa? Vai tā ir ar uzņēmējdarbību saistīta uzņēmuma tīmekļa vietne? Vai tiešsaistes veikals? Varbūt e-komercijas tīmekļa vietne? Pirmkārt, jums ir jāizlemj.


2. Mums ir jāatrod labs domēna vārds, kas saistīts ar tīmekļa vietni. Bet to darot, mēs ievērosim Google un citu meklētājprogrammu noteikumus.


3. Mums jāizvēlas mājas lapas veidotājs, kas vislabāk atbilst mums. Mans ieteikums ir Wix. Kāpēc? Iedomājieties, ka jūs nāca klajā ar šo rakstu Google meklēšanā, un šī vietne tika izveidota ar Wix. Es domāju, ka jūs saprotat, ko es domāju


4. Jums vajadzētu abonēt vietnes veidotāju, kas vislabāk atbilst jums. Izvēlieties vispiemērotāko vietnes paketi.


5. Nākamais solis šajā solī ir izvēlēties SEO labvēlīgu, Google prasībām atbilstošu vietnes veidni, kas ir vislabāk piemērota jums.


6. Pēc tīmekļa vietnes veidnes izvēles, mums ir jābūt jaukam logotipam, šis logotips būs nepieciešams favicon.


7. Mums ir jānosaka tīmekļa vietņu kategorijas.


8. Un vissvarīgāk, tīmekļa vietnes SEO iestatījumi, kas jāveic pēc tīmekļa vietnes rāmja izveides.


Tagad jūs uzmanīgi un pacietīgi izlasiet šīs darbības. Es kopā ar jums dalīšos 7 gadu SEO zināšanām.Ko mums vajadzētu apskatīt, nosakot domēna nosaukumu?* Domēna nosaukumam jābūt nosaukumam, kas attiecas uz jūsu vietnes sektoru.* Domēna nosaukumā (-,) nedrīkst būt šādas atzīmes.Es vēlos sniegt piemēru;www.xx-website-builder.org (Tas ir nepareizi)


www.bestwebsitebuilder.org (Šī ir pareizā izvēle)Ja vēlaties izveidot personisku tīmekļa vietni, būtu saprātīgāk iegādāties domēna vārdu, kur mākslinieks, ārsts vai mūziķis ir jūsu vārds un uzvārds.Es vēlos sniegt piemēru; www.emreata.comJa jūsu vietne ir saistīta ar jebkuru nozari, noteikti iegādājieties to domēna nosaukumā, kas attiecas uz jūsu sektoru.Es vēlos sniegt piemēru;Lūdzu, ņemiet šo tīmekļa vietni, piemēram, www.bestwebsitebuilder.org. Kāda ir šīs vietnes nozīme? '' Mājas lapas veidotājs '' Un apskatiet domēna nosaukumu.www.bestwebsitebuilder.orgDomēna nosaukumā ir atslēgvārds “tīmekļa vietnes veidotājs”.Šāda domēna meklēšana ietekmēs jūsu vietnes rangu Google un citās meklētājprogrammās. Kad lietotājs meklē Google, viņi biežāk uzticas vietnei, kurā atrodas attiecīgais nozares nosaukums.


Tas nozīmē, ka jums ir jāidentificē vietnes domēna vārds saskaņā ar šiem noteikumiem.* Vēl viens svarīgs punkts. Jūsu vietnes domēnam jābūt pēc iespējas īsākam. Nepērciet pārāk ilgi domēna vārdus. Jūsu domēna vārds var būt zīmols. Svarīgi ir tīmekļa vietnes saturs. Mēs izskatīsim šo jautājumu detalizēti kā “tīmekļa vietnes saturu un SEO draudzīgu tīmekļa vietnes rakstu”.Tagad dodieties uz 3. soli ar jūsu atļauju.


1. solis


Šajā solī ir jāizvēlas vispiemērotākā tīmekļa vietnes veidotāja platforma. Es iesaku jums personīgi izmantot Wix. Jo visā pasaulē katru minūti tūkstošiem cilvēku parakstās uz Wix. Wix tīmekļa vietņu veidnes ir radījuši pasaulē talantīgākie tīmekļa vietņu dizaineri. Wix tīmekļa veidnes ir pilnīgi Google un SEO draudzīgas. Un, izmantojot tīmekļa vietnes veidotāju, jūs varat viegli izveidot savu vietni. Wix ADI (Wix mākslīgā intelekta) lietojumprogramma, ko nesen izstrādāja Wix inženieri, ir lielisks instruments.


 


Jūs varat abonēt Wix, noklikšķinot šeit vai noklikšķinot uz attēliem, kas sākas tagad.


Bet, ja jūs joprojām vēlaties izmēģināt metodes, ko esmu jums pastāstījis ar citas tīmekļa vietnes veidotāju, tā ir jūsu izvēle.


Jā, ja esat izvēlējies tīmekļa vietnes veidotāju, iesakām 4. soli


2. solis


 


Katrai tīmekļa vietnei vissvarīgākais ir tīmekļa vietnes domēna vārds. Mums ir jāizvēlas domēna nosaukums, ko Google un citas meklētājprogrammas iegūst.


3. solis


 


Jums vajadzētu izlemt, par ko ir jūsu tīmekļa vietne. Tā kā mums ir jāizveido visa jūsu vietnes apakšstruktūra tādā veidā, kas atbilst jūsu norādītajai nozarei. Kāds ir jūsu vietnes mērķis? Vai jūs to norādījāt? Tad mēs esam gatavi 2. solim!


Tagad mēs sākam izveidot tīmekļa vietni!


4. solis


Izvēlieties vispiemērotāko vietnes paketi


Tīmekļa vietnes veidotājs, kuru esat izvēlējies šajā solī, jautās jums, kāda veida vietni vēlaties izmantot. Es vēlos parādīt jums Wix kā piemēru.


Wix cenrādis

Kā izveidot tīmekļa vietni ar Wix ADI

Mājas lapas veidotājs jautā, kāda ir jūsu vietne par jūsu vietnes izveidi. Šīs opcijas var iestatīt šādi.


* Personīgā mājas lapa

* E-komercija un tiešsaistes veikalu tīmekļa vietnes

* Video koplietošanas vietnes

* Parasta vietne

* Blogs

* Dažāda veida tīmekļa vietne


Izvēlieties kādu no šīm iespējām.


Tīmekļa vietnes veidotājs sniegs jums atbilstošas ​​iespējas atbilstoši vietnei. Un šīs iespējas ietekmēs jūsu paketes izmaksas.


Piemēram;


Ja plānojat izveidot video koplietošanas vietni, jums jāizvēlas pakete, kurai ir daudz joslas platuma un atmiņas. Jūs varat maksāt nedaudz vairāk par šo tīmekļa vietnes veidu.


Ja vēlaties izveidot virtuālu veikalu, jums ir jāizvēlas liela joslas platuma un e-komercijas saderīga vietnes pakete. Jūs maksājat citu maksu par šo tīmekļa vietnes veidu.


Ja vēlaties izveidot emuāra vietni, jums vajadzētu izvēlēties Google un SEO draudzīgu tīmekļa vietņu veidotāju paketi. Jūs varat veikt zemāku maksājumu par emuāra vietni.


Wix piemaksu paketes ir pieejamas neierobežotā joslas platumā.Turpināsim ar nākamo soli ar jūsu atļauju


5. solis


Jums ir jābūt logotipam, kas vislabāk pārstāvēs jūsu vietni. Šim nolūkam varat izmantot Wix logo veidotāju.


6. solis


Šajā solī jums vajadzētu izvēlēties SEO draudzīgas tīmekļa vietnes veidnes, kas, jūsuprāt, ir vispiemērotākās vai jums patīk.


Ja man ir jāpiešķir Wix piemērs, Wix jums dos 3 iespējas.


1. Izmantojot Wix ADI (Wix mākslīgo intelektu), varat izveidot automātisku tīmekļa vietni. Tas ir vienkāršs un viegli lietojams.

Wix ADI lietojumprogramma lūdz jūs;


* Vietnes nosaukums


Kā izveidot tīmekļa vietni ar Wix ADI

* Kāda nozare ir saistīta ar vietni (personīgā vietne vai e-komercija?)


Kā izveidot tīmekļa vietni ar Wix ADI

* Tīmekļa vietnes e-pasta adrese un cita informācija


* Vietnes atrašanās vieta


* Mājaslapu sociālo mediju konti (Sociālo mediju konti ir ļoti svarīgi, jūsu vietne saņems dabiskas atpakaļsaišu un sociālo mediju signālus, mēs runāsim par šiem nākamajiem soļiem)


* Tīmekļa vietnes logotips (logotipa izvēle ir svarīga Wix ADI, jo Wix ADI var izmantot logotipa krāsas, veidojot jūsu vietnes veidni, bet, ja jūs to nedarāt, varat izvēlēties krāsu.


Un mūsu tīmekļa vietne ir gatava rediģēšanai!


Jūs varat rediģēt savu vietni ar Wix ADI lapas redaktoru


Pēc tam, kad esat izmantojis attēlos redzamos soļus, viss, kas jums jādara, ir jāgaida, kamēr tiks izveidota jūsu vietne. Wix ADI automātiski izveidos jūsu vietni un piedāvās dažāda veida tīmekļa vietnes veidnes.


2. Gatavs lietojums Vietnes veidnes, ko Wix ir sagatavojis jums


* Wix jums lūgs informāciju par jūsu vietni vēlreiz. Pēc šīs informācijas piemērošanas jūsu pretinieks sniegs jums vispiemērotākās tīmekļa vietnes veidnes iespējas. Jūs varat rediģēt, velkot un nometot mājas lapas veidotāju.


Jūs varat izvēlēties no šīm tīmekļa vietņu veidnēm. Jūs varat pielāgot šīs tīmekļa vietnes veidnes ar Wix redaktoru.


3. Izveidojiet jaunu tīmekļa vietni ar tukšu veidni

Jūs varat izveidot jaunu vietni ar tukšu veidni. Lai izveidotu šo vietni, Wix redaktorā izmantosiet Wix App veikalu. Šeit ir izvēlne, lapas izkārtojums un daudzas citas programmasTukšas veidnes SEO draudzīgas

kā izveidot tīmekļa vietnes kategoriju


7. solisJā, tagad tīmekļa vietne ir viens no svarīgākajiem punktiem SEO infrastruktūrai.


Jūsu vietnes lapas.Šīs lapas automātiski nodrošinās Wix vai cita tīmekļa vietnes veidotājs.


* Mājas lapa

*Par mums

* Sazināties

*Mūsu pakalpojumi

* Komanda

*Vēsture

* Lietošanas noteikumi un privātums


Šis apgabals tiks izveidots.


Bet tas ir svarīgs punkts.


Pēc rūpīgi aizpildīšanas šajās jomās jums ir jāizveido atbilstošas ​​jūsu vietnes kategorijas.Es vēlos sniegt piemēru;Ja jūsu vietne ir tiešsaistes veikals, un, ja jūs pārdodat produktus, jums ir jāizveido lapas, produkti, veikali, krava un līdzīgas lapas jūsu vietnē.


Ja jūsu vietne ir personīga emuāra lapa, jums vajadzētu izveidot informāciju par jūsu emuāru, attiecīgajām informācijas kategorijām, ko esat sniedzis cilvēkiem.Ja jūsu vietne ir personiska tīmekļa vietne, jūs varat sniegt informāciju par sevi un saviem talantiem.


Ja jūsu vietne ir saistīta ar uzņēmumu vai uzņēmējdarbības sektoru, jums noteikti jāveido kategorijas jūsu pakalpojumu jomām.Ja veidojat vietni ārpus šīm jomām, varat izvēlēties savas kategorijas.


Tagad, kas mums būtu jāpievērš, veidojot kategoriju? Es vēlos jums parādīt.


'' Lūdzu, uzmanīgi izlasiet un pārskatiet attēlus ''


7. solī jums ir jāizveido jūsu vietnes kategorijas lapas. Šīs kategorijas ir ļoti svarīgas jūsu uzņēmumam.


Kā jūs redzējāt attēlos


* Vietnes lapas nosaukums


* Kāda ir vietnes lapa?


* Tīmekļa vietnes atslēgvārdu atslēgvārdi


* un vissvarīgāk vietnes lapas URL struktūra


Esiet ļoti uzmanīgi. Lūdzu, izpildiet šo soli, veidojot vietnes lapuEs vēlos sniegt piemēru;www.bestwebsitebuilder.org/how-to-create-a-website (tas ir taisnība)www.bestwebsitebuilder.org/howto-crea-te-aweb-site (tas ir nepareizi)Iestatot vietnes kategorijas un lapas, jums ir jāpievērš uzmanība pareizam URL paplašinājumam.


Tagad, kad mūsu tīmekļa vietne ir gatava, ir pienācis laiks iepazīstināt jūs ar savu SEO informāciju.


Mājas lapas SEO iestatījumu atslēga

Tagad es prezentēju atslēgu, lai izveidotu tīmekļa vietnes, kas saņem daudz satiksmes


Kas mums jādara, kad mājas lapas izveides process ir pabeigts? Ikviens vēlas, lai vietnes, kas saņem vislielāko datplūsmu no savām meklētājprogrammām saistītos atslēgvārdus.


Pasākumi, kas mums jāievēro, lai to sasniegtu;


* Meklējot visvairāk meklētos atslēgvārdus meklētājprogrammās un rakstot rakstus par šiem atslēgvārdiem


* Oriģināls un unikāls saturs

* Koplietojiet vietnes lapas un jaunu saturu sociālajos medijos

* Lai pievienotu alt tagus attēliem un attēliem jūsu vietnē

* Ja jums ir budžets, izmantojiet Google Adwords un sociālās reklāmas

* Izveidojiet kontu visiem jūsu tīmekļa vietnes sociālajiem medijiem


* Jums ir jāatver Google mana uzņēmuma konts


* Un bonusa SEO padomi


Tie ir tieši tas, kas jums jādara;


* Meklējot visvairāk meklētos atslēgvārdus meklētājprogrammās un oriģinālajā saturā


Izveidojiet Google Adwords kontu, noklikšķiniet šeit !. Dariet to pat tad, ja jums nav reklāmas budžeta. Izmantojiet Google AdWords atslēgvārdu plānotāju. Ierakstiet sava vietnes nosaukumu un atlasiet vietnes kategoriju. Google atslēgvārdu plānotājs jums piedāvās visvairāk meklētos atslēgas frāzes, kas saistītas ar jūsu segmentu.


Šajā sadaļā norādiet visvairāk meklētos vārdus un meklēšanas rādītājus.


Pēc tam sagatavojiet rakstus 300 un 2000 vārdu intervālos, kas attiecas uz šiem atslēgvārdiem. Rakstot rakstu, rakstā vairākkārt izmantojiet atslēgvārdu.


Nelietojiet kopēšanas saturu. Tā kā Google nekad nevēlas nozagtus rakstus un kopēt saturu. Jūsu vietne Google vietnēs var ierasties ļoti sliktās vietās.


Pirmie 160 vārdi ir ļoti svarīgi rakstot SEO draudzīgus rakstus. Vismaz vienu reizi ierakstiet atslēgvārdu teksta sākumā.


Jūsu raksta nosaukums ir ļoti svarīgs. Vienmēr nododiet atslēgvārdu nosaukumā


Pievienojiet objektam video un attēlus saistībā ar tēmu.


* Koplietojiet vietnes lapas un jaunu saturu sociālajos medijos


* Lai pievienotu alt tekstus attēliem un attēliem savā tīmekļa vietnē


 Lai pievienotu alt tagus attēliem un attēliem jūsu vietnē

* Lai atvērtu vairāk satiksmes, jums ir jāatver Google mana uzņēmuma konts. Noklikšķiniet šeit un izveidojiet savu kontuAtveriet savu Google uzņēmuma kontu un ikreiz, kad pievienojat saturu savai vietnei, kopīgojiet to savā uzņēmuma Google sadaļā "Post"


* Un bonusa SEO padomi jūsu vietnei

Parasti jums vajadzētu izmantot '' ielādēt kā google '' ikreiz, kad savā vietnē pievienojat jaunu saturu. Bet Wix ir izstrādājis lietojumprogrammu lietotājiem, kas to dara automātiski. Šī pieteikuma nosaukums ir 'Wix Seo Wizard', lai jūs varētu kļūt par SEO ekspertu savā tīmekļa vietnē.Wix SEO vednis skenēs jūsu visu tīmekļa vietni, kad esat pabeidzis jūsu vietni. Wix SEO vednis automātiski sūta sitemap Google!


Kā lietot wix seo vedni

Un tīmekļa vietne SEO parādīs trūkstošās lietas. Sekojot soļiem, jūs varat pabeigt šo SEO trūkumu un pieaugt Google rangā!


Wix SEO Wizard programma ir bezmaksas premium lietotājiem!


Kā mums Wix SEO vednis noklikšķina šeit un sāk mācīties!


Visbeidzot, neaizmirstiet iesniegt vietnes URL citām meklētājprogrammām pēc vietnes pabeigšanas


Kā lietot wix SEO vedni


iesniedziet savas vietnes URL citām meklētājprogrammām


Jā, mēs beidzot nonācām pie tā. Es jums apliecinu, ka, ja izpildāt visas šīs darbības, varat izveidot labu tīmekļa vietni. Kā izveidot tīmekļa vietni Ja vēlaties uzdot jautājumu, jūs vienmēr varat sazināties ar mani. Goodbye, lai redzētu jūs nākamajā rakstā.


Nozvejot nākotni! Izveidojiet tīmekļa vietni ar Wix ADI!

Jūs varat noskatīties Wix Ceo Avishai Abrahami Wix ADI video ieviešanas video.


Lūdzu, neaizmirstiet!


Iedomājieties, ka jūsu vietne ir iekārta. Izpildiet šīs darbības

 


1. Šī ir jūsu vietne


2. Šīs iekārtas ir oriģinālie raksti, kurus esat sagatavojis savai vietnei


3. Jums vajadzētu pievienot šos rakstus savai vietnei bez problēmām


4. Koplietojiet savu saturu un rakstus savā sociālo mediju kontā.


5. Laika gaitā šie oriģinālie raksti tiks indeksēti Google lapās un citās meklētājprogrammās, un jūsu tīmekļa vietne tiks publicēta internetā.


6. Un kā atlīdzība, jūsu darbs atgriezīsies jūsu vietnē kā bioloģiskais apmeklētājs.


Ar laba vēlējumiem


Emre Ata sertificēts Wix Trainer & Webmaster
0 views
  • Best website builder Facebook Icon
  • Best website builder Google+ Icon
  • Best website builder YouTube  Icon
  • Best website builder Twitter Icon
  • Best website builder LinkedIn
  • Instagram best website builder
  • Best website builder Pinterest Icon

Wix trainer and webmaster certified website expert, you should send us an email to receive support from Emre Ata.

BEST WEBSITE BUILDER

San Francisco, California | habermarktr@gmail.com |1-415-358-0857 |  1-415-358-0884 | 500 Terry Francois Blvd., 6th Floor, San Francisco, CA 94158 United States 

© 2017- 2020 by www.bestwebsitebuilder.org  Proudly created with Wix ( Author and Design Emre Ata )