• Emre Ata Wix Expert

Kā padarīt mājas lapu uzturēšanai un apkopei?

Kā padarīt mājas lapu uzturēšanai un apkopei?


Ar Wix vairāk nekā 131 miljonu cilvēku visā pasaulē veic uzņēmējdarbību internetā. Wix piedāvā lietotājiem iespēju izveidot SEO draudzīgu tīmekļa vietni ātrākajā un praktiskākajā veidā. Jūs varat nodrošināt tehnisko apkopi vai apkalpošanu jebkurai nozarei un nepieciešama tīmekļa vietne. Tātad, kā es varu iegūt Google vietni, ko var atrast pirmajās lapās? Šajā rakstā mēs izskatīsim šo jautājumu. Uzziniet, kā izveidot tīmekļa vietni uzturēšanai vai apkopei. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav jāzina kodēšana, lai izveidotu tīmekļa vietni ar Wix, jūs varat izveidot savu tīmekļa vietni, jo tas rada sociālo mediju kontu ar vilkšanas un nomešanas metodi. Jūs varat viegli integrēt savus sociālo mediju kontus savā tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne kā attēla un video stāstījums. Izveidojiet savu vietni.Kā padarīt mājas lapu uzturēšanai un apkopei?Šeit ir dažas nozares, kurās varat izveidot tīmekļa vietnes Wix uzturēšanai vai apkopei;

Būvuzņēmuma tīmekļa vietne

Carpenter tīmekļa vietne

Stikla tīrīšanas uzņēmuma tīmekļa vietne

Grīdas segumu mājas lapa

Automašīnu garāžas mājas lapa

Kuģniecības uzņēmuma tīmekļa vietne

Mājas lapa mājas uzlabošanai

Tīmekļa vietne remontam

Super kravu ekspedīcijas kompānijas mājas lapa

Santehniķu mājas lapa

Tīrīšanas pakalpojuma vietne

Tīmekļa vietne paklāju mazgāšanai un tīrīšanai

Atslēdznieka vietne

Tīrīšanas uzņēmuma mājas lapa

Sausā tīrīšana

Mājas apdares uzņēmuma mājas lapa

Automašīnu mazgāšanas serviss

Auto remonta veikala vietne


Jūs varat viegli izveidot tīmekļa vietni jebkurai citai apkopei un apkalpošanai, kas nav šīs nozares. Viss, kas jums jādara, ir izveidot tīmekļa vietni ar Wix ADI (Wix mākslīgā dizaina inteliģenci) vai rediģēt Wix gatavās tīmekļa veidnes. Wix piedāvā iespēju veidot tīmekļa vietnes ar divām iespējām jūsu iecienītajiem lietotājiem.


Tagad uzzināsim šo soli pa solim.


1. Wix ADI (Wix mākslīgā dizaina inteliģence), lai izveidotu uzturēšanas un servisa pakalpojumu vietni.Pēc 30 sekundēm Wix abonents, izvēloties Wix ADI ar vietnes instalēšanu, Wix sistēma lūgs jums informāciju. Šī informācija ir jāraksta pēc pieprasījuma. Pēc tam varat izveidot savu vietni, nospiežot vienu taustiņu. Jūs varat kļūt par Wix abonentu, noklikšķinot šeit.


Tīmekļa vietnes instalēšanas piemērs;


Jā, mēs esam izveidojuši mūsu mājas lapu ar Wix ADI automātiski.2. Izveidojiet gatavu tīmekļa vietni ar Wix redaktoru


Ar Wix redaktoru jūs varat tulkot gatavās tīmekļa vietnes veidnes, ko izveidojis Wix tīmekļa vietnes dizaina komanda, mērķa valsts valodā minūšu laikā. Jūs varat iegūt lapu Google lapās, padarot jūsu vietnes SEO iestatījumus soli pa solim.


Piemēram, santehniķu tīmekļa vietnes instalēšana;


Tā ir tik viegli izveidot uzturēšanas un servisa tīmekļa vietni ar Wix.


Ja vēlaties, lai jūsu tīmekļa vietne un uzņēmums būtu Google pirmajā lapā, iesakām izveidot Google uzņēmumu reģistru. Tādā veidā jūsu vietne parādīsies pirmajā vietējā Google meklēšanā. Jūs varat noklikšķināt šeit, lai reģistrētu savu uzņēmumu Google.


Padarīt SEO iestatījumus tīmekļa vietnei, kuru izveidojāt ar Wix, ir diezgan vienkārši. Izmantojot Wix SEO vedni, pēc tam, kad esat izveidojis tīmekļa vietnes lapas, jūs varat redzēt visus savus trūkumus, veicot nelielu skenēšanu. Pēdējā posmā varat nosūtīt savu vietni Google.


Web vietu cenas


Lai izmantotu Wix tīmekļa vietni, varat izmantot divu gadu, 1 gadu vai mēneša maksājumu iespējas. Kad esat izveidojis tīmekļa vietni, jums ir nepieciešams domēns. Ja veicat ikgadēju maksājumu, Wix sistēma jums dos 1 gadu bezmaksas domēnu. Arī Google Adwords kupons, kura vērtība ir 100 ASV dolāri, ir dāvana jums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, iegādājoties Wix premium paketi, jums ir tiesības uz 14 dienu izmēģinājuma periodu. 14 dienu laikā varat atsaukt maksājumu jebkurā laikā.

Lai abonētu Wix 30 sekunžu laikā, noklikšķiniet šeit. Vai arī varat noklikšķināt uz attēla.

  • Best website builder Facebook Icon
  • Best website builder Google+ Icon
  • Best website builder YouTube  Icon
  • Best website builder Twitter Icon
  • Best website builder LinkedIn
  • Instagram best website builder
  • Best website builder Pinterest Icon

Wix trainer and webmaster certified website expert, you should send us an email to receive support from Emre Ata.

BEST WEBSITE BUILDER

San Francisco, California | habermarktr@gmail.com |1-415-358-0857 |  1-415-358-0884 | 500 Terry Francois Blvd., 6th Floor, San Francisco, CA 94158 United States 

© 2017- 2020 by www.bestwebsitebuilder.org  Proudly created with Wix ( Author and Design Emre Ata )