• Emre Ata Wix Expert

Nastavení webu krok za krokem

Nastavení webu krok za krokem


Nejlepší webové stránky Builder


Potřebujete vytvořit webové stránky?


Jak vytvořit webovou stránku? Pokud i vy potřebujete webovou stránku pro různé účely, jako je hudba, obchod, fotografování, návrhář, internetový obchod, jídlo, restaurace, akce, ubytování, obchodní dopisy webových stránek šablony, jako je portfolio, životopis nebo životopis, wellness a krása, blogů , a další typy, proč ne začít vytvářet? Revize internetových stránek, stavitel internetových stránek elektronického obchodu


Co je Wix?


Wix je tvůrce webových stránek, který slouží milionům lidí z celého světa. Wix. com nabízí funkce, které žádný jiný výrobce webových stránek nemá. Chceme, abyste za pár minut získali profesionální stránky bez jakýchkoli návrhových nebo kódovacích dovedností!Nastavení webu krok za krokem


JAK POUŽÍVAT WIX?

Podívejme se, jak pomocí Wixu vytvořit web.

Pro nastavení webové stránky je zapotřebí několik jednoduchých kroků:


KROK 1.


Vytvořte si účet Wix.

Přihlásit se můžete zdarma ve Wixu! Při registraci použijte e-mail, který je vždy dostupný. Vytvořte silné a bezpečné heslo. Tuto práci můžete provést během několika minut.


Krok 2.


Zvolte „Start Now“ a začněte hledat šablonu podle svého výběru.

Na levé straně můžete vidět kategorie, můžete použít tento nástroj pro nalezení nejvhodnější šablony pro vaše webové stránky.


Krok 3

Po výběru klikněte na tlačítko Upravit a proveďte požadované úpravy. Přidejte nebo odstraňte všechny obrázky, proveďte změny na pozadí, přidejte videa s vysokým rozlišením, použijte 3D efekty, pokud chcete, použijte kód HTML.


Nahraďte text vlastním obsahem.


Krok 4.


Dalším krokem je vytvoření odkazu na doménu. Existují různé možnosti.

Členství ve Wix Premium si můžete také zakoupit, abyste měli k dispozici krásnější a snadno použitelné funkce.Jaké jsou vlastnosti Wix?


Pro vaše použití máme stovky profesionálních a poutavých šablon

Náš design editor je snadno ovladatelný

Profesionální e-mailovou adresu můžete vytvořit pomocí služby G Suite Service. S tímto krokem můžete svým zákazníkům ukázat svou profesionalitu.


Pomocí aplikace Eventbrite je možné oznamovat případné události.

Můžete sledovat počet návštěvníků webových stránek

S pomocí služby ShoutOut Email Service můžete své zákazníky informovat o nových produktech nebo nových službách.

Naši klienti nikdy nevyberou žádné jiné webové stránky stavitel, jakmile zkusí Wix ven. Tak, dostat své ruce na práci a aby vaše kreativní webové stránky vyhovující vašim účelům s Wix!

Na co bychom se měli dívat při nastavování názvu domény?


* Doménové jméno by mělo být jméno, které je relevantní pro váš webový sektor.


* V rámci názvu domény (-, +) by takové značky neměly být.


Chci uvést příklad;


www. xx-website-builder.org (Toto je špatné)


www. bestwebsitebuilder.org (Toto je správná volba)


Pokud chcete vytvořit osobní web, bylo by rozumnější koupit si doménové jméno, kde je vaše jméno a příjmení jméno umělce, lékaře nebo hudebníka.


Chci uvést příklad


 www. emreata.com


Pokud se vaše webové stránky vztahují k jakémukoli sektoru, nezapomeňte si jej zakoupit v názvu domény, který je relevantní pro váš sektor.


Chci uvést příklad;


Vezměte prosím tuto webovou stránku, například www.bestwebsitebuilder.org. Jaký je význam těchto stránek? '' tvůrce stránek '' A podívejte se na název domény.


www. bestwebsitebuilder.org


V názvu domény je klíčové slovo '' builder ''.


Nalezení domény, jako je tato, ovlivní hodnocení vašich stránek na Google a dalších vyhledávacích nástrojích. Pokud uživatel vyhledává na Googlu, je pravděpodobnější, že důvěřuje webové stránce, kde se nachází příslušný název odvětví.


To znamená, že byste měli identifikovat název domény webové stránky v souladu s těmito podmínkami.


* Další důležitý bod. Doména vaší webové stránky by měla být co nejkratší. Nekupujte názvy domén, které jsou příliš dlouhé. Vaše doménové jméno může být obchodní značka. Důležitá věc je obsah webových stránek. Budeme tuto problematiku podrobně zkoumat jako „webový obsah“ a „přátelský“ článek na webu.


Nyní přejdeme ke svému svolení ke kroku 3.


Krok 1


V tomto kroku byste měli zvolit nejvhodnější platformu pro tvorbu webových stránek. Doporučuji vám použít Wix osobně. Protože po celém světě se každou minutu přihlásí do Wixu tisíce lidí. Šablony webových stránek společnosti Wix jsou vytvořeny nejtalentovanějšími webovými designéry na světě. Wix webové stránky šablony jsou zcela Google a SEO přátelský. S webovou stránkou pro přetahování můžete snadno vytvářet své webové stránky. Wix ADI (Wix umělá inteligence) aplikace vyvinutá nedávno inženýry Wix je vynikající nástroj.


Můžete se přihlásit k odběru Wix kliknutím zde nebo kliknutím na obrázky začít hned.


Jak vytvořit web

Ale pokud si stále chcete vyzkoušet metody, které jsem vám řekl s jiným tvůrcem webových stránek, je to vaše volba.


Ano, pokud jste vybrali tvůrce webu, jdeme ke kroku 4


Krok 3


Nejdůležitější věcí pro každou webovou stránku je název domény webu. Musíme zvolit druh doménového jména, které Google a další vyhledávače ocení.


Krok 1


Měli byste se rozhodnout, o čem je váš web. Protože musíme vytvořit celou strukturu vaší webové stránky způsobem, který je relevantní pro daný sektor. Jaký je cíl vašeho webu? Zadali jste to? Pak jsme připraveni na krok 2!


NYNÍ ZAČÁTEK VYTVÁŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY!


Vytvořte blogy, které můžete přizpůsobit zcela podle vlastního uvážení.

Propagujte své účty sociálních médií pomocí síťové lišty, kde můžete zahrnout svou webovou stránku a získat šanci vyhrát následovníky.

Se SEO Průvodce, aby bylo snadné najít vaše webové stránky na vyhledávači pomocí vhodného obsahu vyhledávání a klíčových frází.

Vytvořit oko-lov mobilní aplikace pro virtuální obchod a obchod

Mít možnost spravovat návštěvníky, zákazníky, členy z jednoho místa.

Informujte své služby o své cestě vytvořením krásných e-mailů s obsahem.

Pokud chcete mít mnohem více a mnohem krásnější, praktické funkce, zaplatit jednoduché, bez provize s PayPal, kreditní karty hotovosti možnosti.

Propagujte své stránky pomocí Eventbrite a získejte více návštěvníků sdílením svých aktivit na sociálních médiích (Google, Facebook, atd.).

Wix.com vám pomůže s jakýmkoliv problémem s podporou 7/24. S podporou videa vám ukáže snadný způsob otevírání webové stránky krok za krokem.

Nyní, přijďte na Wix.com s nejlepší webové stránky stavitel a máte kvalitní a krásně navržené webové stránky.


1. Pro jaký sektor byste vytvořili webovou stránku? Je to vaše osobní webové stránky? Nebo je to firemní webová stránka související s podnikáním? Nebo online obchod? Možná webové stránky elektronického obchodu? Nejdříve se musíte rozhodnout.


2. Musíme najít dobré doménové jméno související s webovou stránkou. Přitom budeme dodržovat pravidla Google a dalších vyhledávačů.


3. Měli bychom si vybrat tvůrce stránek, který nám nejlépe vyhovuje. Moje doporučení je Wix. Proč? Jen si myslím, že jste přišli s tímto článkem o vyhledávání Google a tento web byl vytvořen pomocí Wix. Myslím, že chápete, co tím myslím


4. Měli byste se přihlásit k vytvoření webu, který vám nejlépe vyhovuje. Vyberte nejvhodnější balíček webových stránek.


5. Dalším krokem v tomto kroku je vybrat SEO-přátelský, google-kompatibilní webové stránky šablony, která je pro vás nejlepší.


6. Po výběru šablony webu musíme mít pěkné logo, toto logo bude nutné pro favicon.


7. Musíme určit kategorie webových stránek.


8. A co je nejdůležitější, webové stránky SEO nastavení, která by měla být provedena po vytvoření rámce webu.


Měli byste si tyto kroky pozorně a trpělivě přečíst. Budu s vámi sdílet 7 let znalostí SEO.Na co bychom se měli dívat při nastavování názvu domény?* Doménové jméno by mělo být jméno, které je relevantní pro váš webový sektor.* V rámci názvu domény (-,) by takové značky neměly být.Chci uvést příklad;www.xx-website-builder.org (Toto je špatné)


www.bestwebsitebuilder.org (Toto je správná volba)Pokud chcete vytvořit osobní web, bylo by rozumnější koupit si doménové jméno, kde je vaše jméno a příjmení jméno umělce, lékaře nebo hudebníka.Chci uvést příklad; www.emreata.comPokud se vaše webové stránky vztahují k jakémukoli sektoru, nezapomeňte si jej zakoupit v názvu domény, který je relevantní pro váš sektor.Chci uvést příklad;Vezměte prosím tuto webovou stránku, například www.bestwebsitebuilder.org. Jaký je význam těchto stránek? '' tvůrce stránek '' A podívejte se na název domény.www.bestwebsitebuilder.orgV názvu domény je klíčové slovo '' builder ''.Nalezení domény, jako je tato, ovlivní hodnocení vašich stránek na Google a dalších vyhledávacích nástrojích. Pokud uživatel vyhledává na Googlu, je pravděpodobnější, že důvěřuje webové stránce, kde se nachází příslušný název odvětví.


To znamená, že byste měli identifikovat název domény webové stránky v souladu s těmito podmínkami.* Další důležitý bod. Doména vaší webové stránky by měla být co nejkratší. Nekupujte názvy domén, které jsou příliš dlouhé. Vaše doménové jméno může být obchodní značka. Důležitá věc je obsah webových stránek. Budeme tuto problematiku podrobně zkoumat jako „webový obsah“ a „přátelský“ článek na webu.Nyní přejdeme ke svému svolení ke kroku 3.


Krok 3


V tomto kroku byste měli zvolit nejvhodnější platformu pro tvorbu webových stránek. Doporučuji vám použít Wix osobně. Protože po celém světě se každou minutu přihlásí do Wixu tisíce lidí. Šablony webových stránek společnosti Wix jsou vytvořeny nejtalentovanějšími webovými designéry na světě. Wix webové stránky šablony jsou zcela Google a SEO přátelský. S webovou stránkou pro přetahování můžete snadno vytvářet své webové stránky. Wix ADI (Wix umělá inteligence) aplikace vyvinutá nedávno inženýry Wix je vynikající nástroj.


 


Můžete se přihlásit k odběru Wix kliknutím zde nebo kliknutím na obrázky začít hned.


Jak vytvořit web

Ale pokud si stále chcete vyzkoušet metody, které jsem vám řekl s jiným tvůrcem webových stránek, je to vaše volba.


Ano, pokud jste vybrali tvůrce webu, jdeme ke kroku 4


Krok 2


 


Nejdůležitější věcí pro každou webovou stránku je název domény webu. Musíme zvolit druh doménového jména, které Google a další vyhledávače ocení.


Krok 1


 


Měli byste se rozhodnout, o čem je váš web. Protože musíme vytvořit celou strukturu vaší webové stránky způsobem, který je relevantní pro daný sektor. Jaký je cíl vašeho webu? Zadali jste to? Pak jsme připraveni na krok 2!


NYNÍ ZAČÁTEK VYTVÁŘENÍ WEBOVÉ STRÁNKY!


Krok 4


Vyberte nejvhodnější balíček webových stránek


Tvůrce webu, kterého jste si vybrali v tomto kroku, se vás zeptá, jaký typ webové stránky chcete použít. Chci vám ukázat Wix jako příklad.


Ceník Wix

Jak vytvořit web s Wix ADI

Tvůrce webových stránek se vás zeptá, jaké jsou vaše webové stránky, dříve než vytvoříte webové stránky. Tyto možnosti můžete nastavit následujícím způsobem.


* Osobní webové stránky

* Webové stránky elektronického obchodu a online obchodu

* Webové stránky pro sdílení videa

* Normální web

Blog

* Jiný typ webové stránky


Vyberte si ten, který vám vyhovuje z těchto možností.


Tvůrce webu vám poskytne příslušné možnosti podle webových stránek. A tyto možnosti ovlivní cenu vašeho balíčku.


Například;


Pokud chcete vytvořit web pro sdílení videa, měli byste si vybrat balíček, který má velkou šířku pásma a úložný prostor. Za tento typ webových stránek můžete zaplatit o něco více.


Pokud chcete vytvořit virtuální úložiště, měli byste se rozhodnout pro balíček s webovou stránkou kompatibilní s vysokou šířkou pásma a kompatibilní s elektronickým obchodem. Za tento typ webu zaplatíte jiný poplatek.


Pokud chcete vytvořit blog, měli byste se rozhodnout pro Google a SEO-přátelský web stavitel balíček. Pro web blogu můžete provést nižší platbu.


Balíčky Wix premium jsou k dispozici v neomezené šířce pásma.Pokračujme v dalším kroku s vaším svolením


Krok 5


Měli byste mít logo, které bude nejlépe reprezentovat vaše webové stránky. K tomu můžete použít tvůrce loga Wix.


Krok 6


V tomto kroku byste měli zvolit šablony webových stránek, které jsou pro uživatele SEO vhodné a které považujete za nejvhodnější.


Pokud musím uvést příklad Wix, Wix vám dá 3 možnosti.


1. Pomocí Wix ADI (Wix umělá inteligence) můžete vytvořit automatickou webovou stránku. Je to jednoduché a snadno použitelné.

Aplikace Wix ADI vás požádá o;


* Název webu


Jak vytvořit web s Wix ADI

* Jaký sektor se týká webových stránek (Osobní webové stránky nebo eCommerce?)


Jak vytvořit web s Wix ADI

* Jaký sektor se týká webových stránek (Osobní webové stránky nebo eCommerce?)


Jak vytvořit web s Wix ADI

* E-mailová adresa webu a další informace


* Umístění webu


* Webové stránky sociálních médií (účty sociálních médií jsou velmi důležité, vaše webové stránky budou mít přirozené zpětné odkazy a signály sociálních médií, budeme hovořit o těchto dalších krocích)


* Webové stránky logo (Výběr loga je důležité pro Wix ADI, protože Wix ADI může používat logo barvy při vytváření šablony webové stránky, ale pokud ne, můžete si vybrat barvu sami.


A naše webové stránky jsou připraveny k úpravě!


Vaše webové stránky můžete editovat pomocí editoru stránek Wix ADI


Po použití kroků, jak vidíte na obrázcích, vše, co musíte udělat, je počkat, až budou vaše webové stránky vytvořeny. Wix ADI automaticky vytvoří vaše webové stránky a nabídne vám různé typy šablon webových stránek.


2. Šablony webových stránek Ready-USE, které pro vás Wix připravil


* Wix vás znovu požádá o informace o vašich webových stránkách. Po použití těchto informací vám protivník poskytne nejvhodnější možnosti šablony webových stránek. Můžete upravovat přetažením webových stránek.


Můžete si vybrat z těchto šablon webových stránek. Tyto šablony webových stránek můžete přizpůsobit pomocí editoru Wix Editor.


3. Vytvořte novou webovou stránku s prázdnou šablonou

Můžete vytvořit nový web s prázdnou šablonou sami. K vytvoření této webové stránky budete používat úložiště Wix App v editoru Wix. Menu, rozložení stránky a mnoho dalších aplikací jsou zdePrázdné šablony SEO přátelské

jak vytvořit kategorii webových stránek


Krok 7Ano, nyní je webová stránka jedním z nejdůležitějších bodů pro SEO infrastrukturu.


Kategorie stránek vašeho webu.Tyto stránky vám budou automaticky poskytnuty společností Wix nebo jiným tvůrcem webových stránek.


*Domovská stránka

*O nás

*Kontakt

*Naše služby

* Tým

*Dějiny

* Podmínky používání a soukromí


Tato oblast bude vytvořena.


Ale to je důležitý bod.


Po pečlivém vyplnění těchto polí je třeba vytvořit příslušné kategorie pro vaše webové stránky.Chci uvést příklad;Pokud jsou vaše webové stránky internetovým obchodem a pokud prodáváte produkty, musíte na svých webových stránkách vytvořit stránky, produkty, obchody, náklad a podobné stránky.


Pokud jsou vaše webové stránky osobní stránkou blogu, měli byste vytvořit informace o svém blogu, příslušných kategoriích informací, které jste poskytli národům.Pokud vaše webové stránky jsou osobní webové stránky, můžete poskytnout informace o sobě a své nadání.


Pokud se vaše webové stránky týkají společnosti nebo podnikatelského sektoru, měli byste určitě vytvořit kategorie pro vaše oblasti služeb.Pokud vytváříte web mimo tyto oblasti, můžete si vybrat kategorie podle svého přání.


Co bychom měli věnovat při vytváření kategorie? Chtěl bych ti ukázat.


Přečtěte si pozorně a přečtěte si obrázky


V kroku 7 musíte vytvořit stránky kategorie pro vaše webové stránky. Tyto kategorie jsou pro vaše podnikání velmi důležité.


Jak jste viděli na obrázcích


* Název stránky webu


* Co je to o webové stránce?


* klíčová slova klíčových slov na stránkách


* a co je nejdůležitější struktura URL stránky webu


Buďte velmi opatrní. Při vytváření webové stránky postupujte podle tohoto krokuChci uvést příklad;www.bestwebsitebuilder.org/how-to-create-a-website (to je pravda)www.bestwebsitebuilder.org/howto-crea-te-aweb-site (to je špatně)Při nastavování kategorií a stránek webových stránek byste měli věnovat pozornost správnému rozšíření adresy URL.


Nyní, když naše webové stránky jsou připraveny, je na čase, aby vaše SEO informace k vám.


Klíč k nastavení SEO webu

Nyní představuji klíč k vytváření webových stránek, které dostávají velký provoz


Co musíme udělat, jakmile bude proces vytváření webových stránek dokončen? Každý, kdo chce mít webové stránky, které se nejvíce provozu z jeho vyhledávačů v souvisejících klíčových slov.


Kroky, které je třeba následovat, jsou;


* Hledání nejvíce hledaných klíčových slov ve vyhledávačích a psaní článků o těchto klíčových slovech


* Originální a jedinečný obsah

* Sdílení webových stránek a nového obsahu na sociálních médiích

* Chcete-li přidat alt tagy na obrázky a obrázky na svých webových stránkách

* Použijte Google AdWords a sociální reklamy, pokud máte rozpočet

* Vytvořte si účet pro všechny své platformy sociálních médií pro vaše webové stránky


* Musíte otevřít účet Google My Business


* A bonus SEO tipy


To je přesně to, co musíte udělat;


* Hledání nejvíce hledaných klíčových slov ve vyhledávačích a původním obsahu


Vytvořit účet Google AdWords klikněte zde !. Udělejte to, i když nemáte reklamní rozpočet. Použijte plánovač klíčových slov Google AdWords. Zadejte název webové stránky a vyberte kategorii webu. Plánovač klíčových slov Google vám nabídne nejhledanější klíčové fráze týkající se vašeho segmentu.


V této části určete nejhledanější slova a vyhledávací sazby.


Poté připravte články v intervalech 300 a 2000 slov, které jsou relevantní pro tato klíčová slova. Při psaní článku, použijte klíčové slovo několikrát v článku.


Nepoužívejte obsah kopírování. Vzhledem k tomu, Google nikdy rád ukradené spisy a kopírování obsahu. Vaše webové stránky mohou dorazit na velmi špatná místa v žebříčku Google.


Prvních 160 slov je velmi důležité při psaní SEO přátelské články. Nejméně jednou zapište klíčové slovo na začátek textu.


Název článku je velmi důležitý. Vždy předejte klíčové slovo v názvu


Přidání videa a obrázků k předmětu ve vztahu k tématu.


* Sdílení webových stránek a nového obsahu na sociálních médiích


* Přidání alt textů na obrázky a obrázky na vašich webových stránkách


 Přidání značek alt k obrázkům a obrázkům na vašich webových stránkách

* Chcete-li zvýšit návštěvnost, musíte otevřít účet Google My Business. Klikněte zde a vytvořte si účetOtevřete svůj firemní účet Google a vždy, když na své webové stránky přidáte obsah, sdílejte jej v sekci „Post“ v mé firmě


* A bonus SEO tipy pro vaše webové stránky

Normálně byste měli použít '' načíst jako google '', kdykoliv přidáte nový obsah na své webové stránky. Ale Wix vyvinul aplikaci pro uživatele, kteří to dělají automaticky. Název této aplikace je '' Wix Seo Průvodce '', takže se můžete stát SEO expert na vašich webových stránkách.Wix Seo průvodce bude skenovat celé webové stránky, jakmile jste dokončili své webové stránky. Wix SEO průvodce automaticky odešle sitemap společnosti Google!


Jak používat wix seo průvodce

A webové stránky SEO vám ukáže chybějící věci. Podle následujících kroků můžete dokončit tento SEO chybí a růst v Google hodnosti!


Wix Seo Průvodce aplikace je zdarma pro prémiové uživatele!


Jak nás Wix Seo Wizard klikne a začne se učit!


Konečně nezapomeňte po dokončení svých stránek odeslat adresu URL svých webových stránek dalším vyhledávačům


Jak používat wix SEO průvodce


odešlete adresu URL svých webových stránek dalším vyhledávačům


Jo, konečně jsme se dostali k věci. Ujišťuji vás, že pokud budete postupovat podle těchto kroků, můžete vytvořit dobré webové stránky. Jak vytvořit web Pokud se chcete na něco zeptat, můžete mne kdykoliv kontaktovat. Sbohem, uvidíme se v dalším článku.


Chytit budoucnost! Vytvořte webové stránky s Wix ADI!

Můžete sledovat video Wix Ceo Avishai Abrahami Wix ADI úvodní video.


Nezapomeňte prosím!


Představte si, že vaše webové stránky je rostlina. Následuj tyto kroky

 


1. Toto je vaše webové stránky


2. Tyto rostliny jsou originální články, které jste připravili pro vaše webové stránky


3. Tyto články byste měli bez problémů přidat na své webové stránky


4. Sdílejte svůj obsah a články na svých sociálních médiích.


5. Jak čas plyne, tyto původní články budou indexovány na Google a další vyhledávače a vaše webové stránky budou zveřejněny na internetu.


6. A jako odměna, vaše práce se vrátí na vaše webové stránky jako ekologický návštěvník.


s pozdravem


Emre Ata certifikovala Wix Trainer & Webmaster
  • Best website builder Facebook Icon
  • Best website builder Google+ Icon
  • Best website builder YouTube  Icon
  • Best website builder Twitter Icon
  • Best website builder LinkedIn
  • Instagram best website builder
  • Best website builder Pinterest Icon

Wix trainer and webmaster certified website expert, you should send us an email to receive support from Emre Ata.

BEST WEBSITE BUILDER

San Francisco, California | habermarktr@gmail.com |1-415-358-0857 |  1-415-358-0884 | 500 Terry Francois Blvd., 6th Floor, San Francisco, CA 94158 United States 

© 2017- 2020 by www.bestwebsitebuilder.org  Proudly created with Wix ( Author and Design Emre Ata )